جستجوی محصولات
تاریخ :۱۳۹۸/۰۴/۰۷
کد خبر :۶

منتل و نقش آن در معادن سنگ
در واقع معدن سنگ به جایی گفته می شود که در آن سنگ، سنگ دانه، لاشه سنگ، سنگ لوح و شن و ماسه از دل کوه و زمین استخراج می شود. معادن سنگ از نوع معادن رو باز هستند که می شود انواع کانی ها را از این معادن استخراج نمود. در واقع معادن روباز که سنگ قواره و مصالح ساختمانی یکی از محصولات مهم آن هاست، معدن سنگ گفته می شود. بر طبق موارد بالا شن و ماسه یکی از تولیدات مهم و سرمایه آفرین معادن سنگ است که یکی از وظایف سنگ شکن هیدروکن تولید شن و ماسه است. وظیفه اصلی تولید شن و ماسه در هیدروکن مخروطی بر عهده ی قطعه ای فولادی و سنگین بنام منتل و کانکیو می باشد. در ادامه با کار کرد و اهمیت توانایی های این قطعه بیشتر آشنا خواهید شد.

 

جنس و کارآیی منتل چیست؟
منتل قطعه ای با وزن 400 کیلوگرم است که در سنگ شکن هیدروکن، وظیفه اش خرد کردن سنگ هاست. سنگ های ورودی در سنگ شکن توسط منتل و سایر اجزای خرد کن تحت فشار عمل خردایش را انجام می دهد. برای اینکه منتل در مقابل عملیات خرد کردن سنگ از خود مقاومت نشان دهد و کارکردی فوق العاده داشته باشد بهترین جنسی که برای ساخت آن در نظر گرفته شده است، فولاد منگنزی با مولیبدن بالا است. نوع فولاد به کار رفته شده در منتل از نوع  mo40 می باشد، که برای عملکرد بهتر به شکل مخروطی ساخته شده است. با این ساختار و وزن بیشترین کارایی و توانایی در سنگ شکن هیدروکن از خود نشان می دهد. شفت اصلی هیدروکن با حرکت دورانی باعث کم شدن زاویه بین منتل و کانکیو شده در پی آن سنگ ورودی خرد خواهد شد.

 

کاربرد انواع منتل در انواع سنگ شکن هیدروکن
همانطور که گفتیم منتل روی هدسنترشفت قرار می گیرد که با ایجاد تغییر در سایز منتل و قطعات همراه سایز سنگ ورودی و خروجی سنگ شکن هیدروکن را تغییر می دهد.

 

  • سنگ شکن هیدروکن مدل 36-2 با منتل 2، تاپشل 4
  • سنگ شکن هیدروکن مدل 36-4 با منتل 4، تاپشل 4
  • سنگ شکن هیدروکن مدل 36-5 با منتل 4، تاپشل 5/5
  • سنگ شکن هیدروکن مدل 36-6/5 با منتل 4، تاپشل 6/5
  • سنگ شکن هیدروکن مدل 36-8 با منتل 4، تاپشل 8

 

عملکرد نوین ماسه ساز در صنعت معدن با بیان سیاوش بهاروند
 

شرکت بازرگانیدلتا سنگ شکن نام برندی است که تولید کننده قطعات و تجهیزات مصرفی کارخانه های شن، ماسه و سنگ شکن های کوهی و روخانه ای است. با تمام سختی های کار که در این مسیر پشت سر گذاشته ایم و در عین حال با ان دست و پنجه نرم می کنیم، عزم خود را در راستای ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز جزم کرده ایم. استراتژی شرکت بازرگانی نوین ماسه ارائه خدمات و تجهیزات با بالاترین کیفیت و پیشبرد کار با بهترین روش های مدیریتی و سازمانی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم می باشد. در همه عرصه ها ممکن است افرادی باشند که برای پرداخت کمتر هزینه ها، اقدام به خرید دستگاه های ارزان قیمت و بی کیفیت می نمایند اما نتیجه کار چیزی جز نارضایتی از عدم استهلاک و کیفیت پایین دستگاه های خریداری شده نیست. نوین ماسه ساز همواره بر ان است تا بهترین تولیدات با بیشترین کارایی و کیفیت را به معدن داران و مشتریان ارائه نماید.

 

بیشترین خدمات معدنی ارائه شده توسط شرکت دلتاسنگ شکن چیست؟
بیشترین درخواست مشتریان شرکت نوین ماسه ساز: انواع تورهایی که بر روی سرند ها سوار می شوند از جمله تورهای آهنی، فنرى و فولاد فنرى؛ دستگاه هاى چكشى نظير (hs10)، (parker) و  (hs7) كه در كنار معادن رودخانه اى تهيه مى شوند؛ نوار نقاله كه در معادن كوهى مورد استفاده قرار مى گيرند از پرمخاطب ترين دستگاه هاى موجود هستند. همچنين دستگاه هاى منتل، کانکیو و هيدروكن از ديگر دستگاه هاى موجود در مصارف معادن هستند كه پر مصرف ترين آنها نوع بوش هاى كنگره اى و اکسنتریک و بوش فولادی یا استیل است.

 

ارائه و ساخت دستگاه و تجهیزات با کیفیت معدنی در بازرگانی دلتاسنگ شکن
با توجه به تناژ بار، نوع سنگ و مبلغ دریافتی ساخت دستگاه شروع می شود که طول دوره ساخت حداکثر 45 روز كارى جهت آماده سازى خط توليد، نقشه شماتيك، نقشه سه بعدى نصب در كارخانه، پلان دستگاه در اختيار معدن دار قرار مى گيرد تا مراحل لازم براى اجراى فندانسيون آغاز شود و پس از انجام ساير مراحل از جمله برق كارخانه، 15 الى 25 روز كارى جهت نصب و راه اندازى دستگاه طول مى كشد كه در مجموع از ابتدا تا پايان كار، حداكثر 70 روز كارى لازم است.

 

سخن آخر شرکت بازرگانی دلتاسنگ شکن
نوین ماسه ساز به هيچ وجه دستگاه های ساده و ابتدايى ندارد چراكه همه دستگاه ها نيازمند كار و انجام ريزه كارى هايى است که اگر ناديده گرفته شوند، حتی اگر معدن دار متوجه خطا در آنها نشود، در آينده مشكل ساز خواهند شد. تنها درخواستى كه نوین ماسه ساز از معدن داران گرامی دارد؛ بهتر است با از بين بردن رابطه و واسطه هاى ميان معدن دار و توليدكننده موجب افزايش كيفيت، آگاهى و بهبود رويكرد در امور شوند.


مطالب مرتبط
برخی از خدمات دلتاسنگ شگن

ما در میان رقبا،بهترین هستیم

کیفیت محصولات

سرلوحه ی ما در بازرگانی دلتاسنگ شکن،ارائه محصولات با کیفیت ، رضایت مشتری و ایجاد یک سابقه خوشنام می باشد

ضمانت محصول

هنگامی که از ما خرید می کنید خاطرجمع باشید.کیفیت محصولات ما ضمانت است،اما بازهم کنار شما تا لحظه آخر هستیم

بهترین مشاوره

در بازرگانی دلتاسنگ شکن،به صورت دقیق و بر اساس نیاز مشاوره می شوید،مشاوره ما رایگان است،حتی اگر خرید نکنید

تفاوت دلتاسنگ شکن در چیست؟

1 . ما مشتریان خود را در بالاترین اولویت قرار می دهیم.پس محصولات با کیفیت ارائه می دهیم و اگر نیاز باشد بهترین مشاوره را در اختیار آنها قرار داده و پس از خرید ، پشتیبانی دائمی به آنها هدیه می دهیم

ضمانت و پشتیبانی ما تایید شده است.کافی است پس از خرید مشکلی برای شما رخ دهد ، سریعا در کنار شما خواهیم بود و تا راه اندازی و خاطرجمعی شما ، کنارتان خواهیم ایستاد